Zimní dovolená

Bouda Na Cestě – roubenka ve stráni nad řekou Úpou vám nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích. Ideální pro pobyt skupin přátel. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu.  Jsou k dispozici i 2 kuchyňky vybavené mikrovlnnou troubou, ledničkou, varnou konvicí a indukční deskou. V penzionu je lyžárna pro úschovu lyžařského vybavení a sušárna bot.

Rádi vám poradíme s výběrem tras pro Vaše túry a výlety, abyste viděli a poznali krásy Krkonoš. Doporučíme i méně známá místa.

V zimě se parkuje na placených parkovíštích v centru Velké Úpy.  Výborné výchozí místo pro horskou turistiku a turistické výlety, méně známý, ale zajímavější výstup na Sněžku starobylou cestou. Na sedačkovou lanovou dráhu Portášky sjedete na lyžích přímo od penzionu a opět se na lyžích vrátíte.

Autobusová zastávka v místě – asi 350 m od penzionu – Skibus zdarma jezdí v pravidelných intervalech a spojuje lyžařské areály Pec pod Sněžkou a Janské lázně (SkiResort Černá hora). Krásná pohodlná procházka do Pece pod Sněžkou. Máte také možnost čerpat řadu slev na Kartu hosta (www.pecpodsnezkou.cz/karta-hosta).

 

 

 Zímní fotky