Letní dovolená

Bouda Na Cestě – roubenka ve stráni nad řekou Úpou vám nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Ideální pro pobyt skupin přátel. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu. Po dohodě Vás ubytujeme i s Vaším pejskem. Je k dispozici i kuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, ledničkou, varnou konvicí a indukční deskou.

V útulné hospůdce podáváme snídaně a je možné si dát výborné točené pivo, alkoholické a nealkoholické nápoje. Při posezení na terase se můžete potěšit výhledem na údolí řeky Úpy, malebné stráně či velkoúpský kostel.

Rádi vám poradíme s výběrem tras pro Vaše túry a výlety, abyste viděli a poznali krásy Krkonoš. Doporučíme i méně známá místa.

Pokud přijedete autem, můžete parkovat na soukromém parkovišti přímo vedle penzionu. Výborné výchozí místo pro horskou turistiku a turistické výlety, méně známý, ale zajímavější výstup na Sněžku starobylou cestou.

Sedačková lanová dráha Portášky je vzdálena 5 minut cesty. Autobusová zastávka v místě – asi 350 m od penzionu. Krásná pohodlná procházka do Pece pod Sněžkou. Máte také možnost čerpat řadu slev na Kartu hosta (www.pecpodsnezkou.cz/karta-hosta).